Szerző Téma: Intron A kezelés  (Megtekintve 8708 alkalommal)

Szilu

• Vendég
Intron A kezelés
« Dátum: 2013. 09 01. - 00:37:57 »
Sziasztok!
Szeretném a ti véleményeteket,tapasztalataitokat megtudni,mert nekem most akarják elinditani ezt a kezelést,de félek a mellékhatásaitól.Nálam júniusban diagnosztizálták a melanómát,és pokol volt a nyaram.36 éves vagyok,2 gyermek édesanyja,egyszerűen muszáj meggyógzóyulnom.
Többször megműtöttek,és mivel a nyirokcsomóim is meg vannak nagyobbodva,megcsinálták a sentinelt is.Az eredményeim negativak,de azt mondták,muszáj felvennem ezt a kezelést.Ettől a szertől félek,mert a neten nagyon durva dolgokat irnak róla.
Ha vannak tapasztalataitok,kérlek mondjátok el,mert tele vagyok kétségekkel.
Előre is köszönöm nektek.

szegedin

• Fórumtag
  • *
Re:Intron A kezelés
« Válasz #1 Dátum: 2013. 09 01. - 16:16:21 »
Kedves Szilu,

**hozzászólás részlegesen eltávolítva**

Van egy uj (kb. 2 eves) kemo amerikabol, ami mar akkor magyarorszagon volt es 80%-os a gyogyulasi arany a genmutaciot hordozoknal, de megtagadtak az aputol: azt hiszem BRAF inhibitornak hivjak, de most hirtelen nem talalom, keress ra neww melanoma treatment neven.

A csatari vakcinat is leirtam az alternativ gyogymodoknal, nemetorszagban elerhetö, nem tudom, melanomara alkalmazzak-e. Mi dr. martin landenbergernel voltunk, ö csinaltat verkepet aminosav, vitamin es asvanyi anyagogkrol (becsben a dostal labor) es allitja össze a terapiat. Ö a coy-dietat javasolja, regenerese-kezelest es a Fryda fele jobbra fordulao tejsavat.

Keress ra a facebookon bödö györgyre (valamilyen alternativ taplalkozassal is foglalkozik) neki is melanomaja volt es sikeresen kikezelte magat.

Sok sikert.
« Utoljára szerkesztve: 2013. 09 07. - 23:07:03 írta Balika »

Szilu

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2013. 09 01. - 23:35:28 »
Köszi,hogy irtál.Nincs áttétem,de azt mondták,meg kell akadályozni a kialakulását.Mélyen volt a gyökere,és emiatt kellene.Clark
III.,Breslow 2.22 volt.Nem tudom,mit tegyek,kedden kell befeküdnöm az inditásra,de félek tőle.

Szilu

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2013. 09 02. - 01:13:41 »
Belenéztem a biologikába.Ez fantasztikus.Köszönöm a segitséget. :)

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #4 Dátum: 2013. 09 02. - 16:10:54 »
Meg eszembe jutott egy-ket olcso modszer, amit mar most elkezdhetsz. A melanomasoknal alacson a D-vitamin, szelen es a Q10. Ezeket vegyel:
D-vitaminbol 3x1000I.E,

Q10-böl a PURE Ubiquinol-jat, mert a többi nem jol szivodik fel a belböl, ha van több penzed a folyekony GERIMED mar a szajbol a veraramba jut, interneten nemetorszagbol vagy gyogyszertarban rendeltesd meg:
http://www.gerimed.de/produkte.php?q10_fluss

szelenböl ne a methionint (bar ez a termeszetes, nem olyan hatekony), hanem natriumselenitet! A dozis napi 100-200 mikrogramm, operacio elött mar egy hettel elötte 200-300, kemos napokon 300-500. Utana meg minimum 3 honapig 100-200 mikorgramm:
http://www.biokrebs.de/images/stories/download/Therapie_Infos/Selen.pdf

valamint napi 1000 mg c-vitamin CETEBE, de infuzio jobb lenne.

Nem kerül sok penzbe a mariatövis olaj majtisztitasra, mindenkeppen naponta belflora tabletta (hogy ezeket a tapanyagokat a bel fel tudja dolgozni es szivni), es naponta 3 kanal turoba 1 kanal lenoljat jol összekeverve megenni (budwig-turo), valamint napi 1 citrom levet kicsavarva reggel meleg vizzel meginni. Meregtelenitesre jo meg reggel fogmosas elött 1 kanal olivaolajat 10 percig a szajban forgatni es kiköpni.

Szerintem nem lesz baj nalad, stresszt kerülni kellene, csak kellemes, mulatsagos ddolgokat csinalni, videokat nezni. Semmi aggressziot, negativat. Itt egy jo film:
http://www.youtube.com/watch?v=LJPEtmQGnBE

Keress ra vincze jozsef gyogyitora.

Kerdezd meg meg most a korhazban, hogy miert nem tesztelnek a BRAF inhibitorra es hogy mi van a c-vitamininfuzioval es mennyi a %-os gyogyulasi arany az intronnal es mi van benne.

Sok sikert!

Szilu

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2013. 09 07. - 17:27:04 »
Szia!Túl vagyok az elinditáson.Kellemetlen,de birható.Remélem hamar megszokja a szervezetem.El akarom kezdeni a gyógygombákat is.A Varga féle az jó?
Köszönök mindent.Üdv.

Balika

• Adminisztrátor
  • Fórumtag
« Válasz #6 Dátum: 2013. 09 07. - 23:04:22 »
Szilu,

korábbam olvasom, hogy Szegedin megkérdőjelezi a kezelésed létjogosultságát.

*Mindenben hallgass az orvosodra**
Senkinek semmi joga nincs beleszólni abba, hogy hogyan és mivel kezelnek.

Szegedin,

a hozzászólásaid alapján kezdem úgy látni, hogy egy általános kérdésre is valamilyen konkrét gyógyjavaslatot adsz, illetve kritikával élsz a leírt kezeléseket illetően. Tiszteletben tartom a veszteségedet, valamint azt, hogy más nézeteket vallasz, de nyomatékosan megkérlek, hogy
  • ne ébressz másokban kétséget az éppen kapott kezelést illetően
  • ne beszélj rá másokat semmilyen alternatív kezelésre az aktuális kezelést kiváltandó
  • ne reklámozd többet az új medicinát.

Köszönöm,
Admin
Fórumadmin

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #7 Dátum: 2013. 09 08. - 19:19:23 »
Kedves nevtelen admin, te orvos vagy? Miota tilos kerdezni magyarorszagon? A paciens felvilagositasi jogat az orvosok reszeröl mikor töröltek? Mivel csak ezt javasoltam. Az epigenetika es a pszichneuroimmunoonkologia legujabb kutatasai leirjak hivatalosan is az altalam nem reklamozhato medicina tanait, mellesleg ök az egyetlenek, akik nem a taplalekkiegeszitökböl  csinalnak penzt. Azt  nevezik reklamnak.

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #8 Dátum: 2013. 09 08. - 19:28:07 »
Szia szilu, szoritok. Szerintem priviben irj, mert mar itt is töröltek a szolasszabadsagot. Gyogygomba sokfele van. Amit te javasoltal, azt egy orvos japanban kiserletezte ki, ahol gyogyszernek van minösitve.

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #9 Dátum: 2013. 09 08. - 19:37:56 »
Kedves balika,
a forumok eszmecserere vannak kitalalva. Mivel mindenki nagykoru, el tudja dönteni, milyen tanacsot vegyen igenybe. . Mellesleg itt a forumon is küldtem mar orvoshoz szemelyeket, es a nem reklamozhato medicina is ezt teszi bizonyos esetekben. De ekkora cenzura meg a facebookon sincs es nem ilyen hangnemben.

Balika

• Adminisztrátor
  • Fórumtag
« Válasz #10 Dátum: 2013. 09 09. - 17:59:35 »
Szegedin,

sajnálom, ha a cenzúra sért. Mindemellett ez egy saját magam által saját pénzből üzemeltetett fórum, és mint olyan, szeretném, ha a saját szabályaim szerint üzemelne.
Nem egy ember érdekeit tekintem szem előtt, hanem a többségét.

Én a klasszikus orvoslásban hiszek. A tapasztalatok leírása és a konkrét kezelések kritizálása között óriási különbség van. Az utóbbi itt tilos. Ezt félévente egyszer le kell írnom, mert rendszeresen jönnek olyan hozzászólások, amelyek ezt az irányelvet sértik.

Remélem megérted és elfogadod a fórumszabályzatot.

Üdv,
Balázs
Fórumadmin

pimpa

• Fórumtag
  • *
« Válasz #11 Dátum: 2013. 09 10. - 20:13:08 »
Tiltsd ki a francba. Azt hiszi, hogy ő a legnagyobb professzora a rákbetegségeknek, mert volt egy eset a családjában...
Születtem:1975.
2010. baloldali műtét (seminoma  pT1)(8 hónap után fordultam orvoshoz) terápia: watch and wait
2012. okt. relapsus gyanú (minimális hcg emelkedés 4,8)
2013. márc. mintavétel pozitív: seminoma II/B  Kezelés: 3 BEP

Szilu

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2013. 09 29. - 14:34:07 »
Sziasztok!Igen,el tudja dönteni az ember,hogy mi a jó neki.Nekem hasznosak Szegedin irásai,és mindent megbeszélek az orvosommal.
Köszi nektek.