Szerző Téma: Mivel segíthetném a rakforum.hu oldalt?  (Megtekintve 6635 alkalommal)

Balika

• Adminisztrátor
  • Fórumtag
Mivel segíthetném a rakforum.hu oldalt?
« Dátum: 2006. 03 15. - 21:20:13 »
Kedves fórumtársak!

Amennyiben hasznosnak találják ezt az oldalt, kérem segítsék a fórum közösségének növekedését azzal, hogy értesítik azokat az ismerőseiket, akik eddig nem tudtak a fórumunkról.
A fórumtársak számának növelésével az információátadás is hatékonyabbá válik, és talán az eddig elszigetelten küzdők számára is lehetőség nyílik rá, hogy egy közösség tagjaként birkózzanak meg betegségükkel.

Az alábbi feliratra kattintva letölthető a RÁK fórum szórólap:

RÁK FÓRUM SZÓRÓLAP

Ha kinyomtatják, és egy-egy példányt odaadnak egy rákban szenvedő, vagy a rákkal kapcsolatban kutató személynek, azzal segíthetik a közösség gyarapodását.

Kérem segítsék a RÁK fórumot egy A4-es oldal kinyomtatásával!
Fórumadmin

olgyca

• Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2006. 07 16. - 21:55:33 »
Szia Balázs!
Ez egy nagyon okos ötlet,gratula!!! :!:  :!:  :!:

Én kedden megyek kemóra a Margit Kórházba,addig kinyomtatok egy vagonnal,és lerakom az ambulancián.
Magamból kiindulva gondolom azt,mennyien vannak,akiknek igen is KELLENE egy ilyen fórum :!:  :!:  :!:

Egy egészséges emberrel,hogyan tudnám megbeszélni a betegségemet, a fájdalmakat,a hányásokat,stb.??

tundver

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006. 10 11. - 08:11:40 »
Sziasztok, - egy új bejelentés: A Magyar Katolikus Rádióban www.katolikusradio.hu a hónap első vasárnapján 22 óra 30 perckor jelentkezik egy műsor, amelyben a rákkal foglalkoznak. Minden alkalommal másról beszélnek, szakértők jelenlétében. Kérdéseket lehet feltenni élőben, bár nehéz bejutni, mert az egy órás időtartam a legszükségesebb felvilágosításokat járja körül. de jó.
Mivel a mellrákról is volt szó és annak további áttéteiről már nem, a "csontrák" fájdalma ellen ( járásképtelenség mellett), melyek a legjobb szerek ? és a felfekvéssel, mit csináljak? -tundver

Kalács

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2006. 12 28. - 23:06:50 »
Kedves Balázs!!Béna voltam, az Én megszokott felhasználói nevem a Neten az a Kalács.De.  :idea:
Lányos zavaromban a teljes nevemet írtam, amit nem szégyenlek, de a "Kalács"-ot szoktam meg automatice bepötyögni.

Akkor most ezt hogyan tudom javítani??   :(

Tetszik a Fórum, én már tatáltam is hasznosat rajta. de még csak 1 napja böngészem. Köszi, Szia: Kalács

Kalács

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2006. 12 31. - 15:40:53 »
Köszönöm a névváltoztatás segítséget !! Kalács