Szerző Téma: Hogyan lehet együtt élni a rákkal  (Megtekintve 24362 alkalommal)

milande

• Vendég
Re:Hogyan lehet együtt élni a rákkal
« Válasz #15 Dátum: 2010. 03 17. - 14:39:10 »
leginkább ezekre a "pozitív dolgokat mesélt róluk" érdekelne! egyébként köszönöm a válaszokat.

viszdori

• Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2010. 03 31. - 14:12:52 »
ne haragudj, hogy csak most válaszolok!
nos, le volt nyűgőzve az ottani orvosoktól, állítólag nagyon jó szakemberek. továbbá azt is kiemelte, hogy kellemes a légkör, nem érzed úgy magad, mintha "beteg lennél és ezt az orrod alá is dörgölik minden percben".

milande

• Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2010. 04 02. - 16:29:22 »
ezt a hozzáállást jó hallani! olvastam még valahol, hogy van reformkonyha is, vagy valamilyen tanfolyam az alapítvány szervezésében, erről tudsz valamit?

viszdori

• Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2010. 04 09. - 11:45:54 »
igen van tanfolyam, azt hallottam róla, hogy 4 naposak, és sokmindent el lehet sajátítani ennyi idő alatt! nem tudom, hogy van-e máshol ilyen jellegű kezdeményezés, úgyhogy gondolom nagy az érdeklődés ezzel kapcsolatban!

milande

• Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2010. 04 16. - 16:33:35 »
Hát biztos nagy az érdeklődés, kiváncsi lennék mennyit kell várni, hogy bejusson az ember egyre. de ezek szerint mindenképpen megéri!

Szaffi86

• Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2010. 06 08. - 15:02:27 »
Kedves sorstársaim!
24 éves vagyok és mellrákom van. Sajnálatos módon már nem bírom tartani magam, mindeddig erős voltam és mosolyogtam, de senki nem érzi át hogy min megyek keresztül. Tanácsot szeretnék kérni, hogy kihez forduljak, hogyan erősíthetem magam lelkileg, mert nagyon nehéz ez nekem. Szükségem van egy olyan közösségre ahol végre megértenek és elfogadnak. Kérem segítsenek nekem.

aviktoria

• Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2010. 06 24. - 17:26:16 »
Házipatika mellrák fórum
!!!!

aviktoria

• Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2010. 06 24. - 18:51:36 »
házipatika mellrák fórum gyógyultak, és gyógyulók várnak ! Viki

alga79

• Fórumtag
  • *
Születtem: 1979
baloldali műtét: 2004 december
T1-es seminoma
Kezelés: sugárterápia

alga79

• Fórumtag
  • *
« Válasz #24 Dátum: 2012. 07 20. - 01:41:47 »
Talán érdekes lesz számotokra a blogom. Nem nagyon esik szó benne a rákról, de ez a válasz a fórum címében feltett kérdésre. Én így élek 8 évvel a rák után:

http://ujkispapa.blogspot.hu/
Születtem: 1979
baloldali műtét: 2004 december
T1-es seminoma
Kezelés: sugárterápia

bonita

• Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2012. 09 20. - 09:47:15 »
Szia! Uj vagyok és szeretnék olyan emberkékkel "beszélgetni" ,akik már átestek dagantos betegségen. Magamról 58 éves multam nő vagyok. 4 éve strokejaim voltak. k .9 napja látótérkiesést vettem észre jobb szememnél. Szemészeten, a jobb szemnél pangás , papillánál oedema ,a neurológiára irányitottak, a volt kezelőorvosom megvizsgált ,majd ct-re küldött, ott igazából a lelet negativ ,bár nem zár ki eshetőséget, a csontok melletti rész nehezen rosszul kivehető ez van a leleten. 24.-én Pécs Rét u.-ban MR vizsgálatra kell mennem. nagyon megvagyok ijedve, véleményeeket szeretném kérni, mit tegyek? az MR ,ha van tumor kimutatja ? ,ill ez az lehet e ,mert továbbra is ugyanugy fennál ez a tünet, fejembe a fájdalom,és jobb felem olyan mintha nem érzékelném, ennyit tudok irni. várom segitő válaszotokat,tanácsotokat, hová menjek? segitsetek.köszönöm / bonita/ julcsi/

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #26 Dátum: 2012. 09 30. - 22:47:17 »
Szia Bonita,

a hivatalos lelet es a döntes között biztos lesz egy kis idöd. Ez idö alatt probalj meg kapcsolatot felvenni az ujmedicinasokkal, akik tudnak neked orvost mondani, aki e tan szerint is tudja elemezni az agyi ct-det. Ha meghallgattad mindeket velemenyt, probalj higgadt döntest hozni es az eletedben nyugalomra berendezkedni, ill. nemcsak harcolni a betegseg ellen, hanem el is fogadni azt.
Sok energiat kivanok. Energiagyogyaszatban sokat tartok a reconnectiont gyakorlokrol, olvass utana. Ezt a harom modszert kivaloan lehet kombinalni is.