Szerző Téma: VASTAGBÉLRÁK MÁJÁTTÉTTEL  (Megtekintve 16192 alkalommal)

FIONA

• Vendég
VASTAGBÉLRÁK MÁJÁTTÉTTEL
« Dátum: 2006. 04 04. - 20:50:20 »
ANYU TÖRTÉNETE

2003 TAVASZÁN KEZDÕDTEK PANASZAI HASMENÉSSEL ÉS A JOBB BORDAÍV ALATTI NYOMÁSÉRZÉKENYSÉGGEL. AKKOR A HÁZIORVOSÁHOZ FORDULT MAJD SZÉKLETTENYÉSZTÉS TÖRTÉNT NEGATÍV EREDMÉNNYEL, HASONLÓ PANASZOKKAL 2003 ÕSZÉN IS SOR KERÜLT TOVÁBBI VIZSGÁLATOKRA.A BELGYÓGYÁSZATI VIZSGÁLATON A VASTAGBELÉBEN POLIPOT TALÁLTAK ILLETVE VASTAGBÉLRÁKOT ÁLLAPÍTOTTAK MEG MÁJÁTTÉTTEL. DECEMBERBEN SIKERES VASTAGBÉLMŰTÉTET HAJTOTTAK VÉGRE. VISZONT A MÁJ JELENTÕSEN MEGNAGYOBBODOTT ÉS TÖBB 2-TÕL 10 CM-IG TERJEDÕ DAGANATOKAT TALÁLTAK BENNE. a ROCHE 16966C KÍSÉRLETI KEZELÉSSEL KEZELTÉK 1 ÉVEN KERSZTÜL. A KEZELÉS JELENTÕS JAVULÁST MUTATOTT A MÁJBAN LÉVÕ DAGANATOK ZSUGORODNI KEZDTEK ÉS NEM TERJEDTEK TOVÁBB.
EZ A KEZELÉS HASONLÓ MINT A KEMOTHERÁPIA ÉS RENGETEG NEGATÍV MELLÉKHATÁSA VAN. MI EZEKET A MELLÉKHATÁSOKAT AZZAL PRÓBÁLTUK MEGSZÜNTETNI, HOGY ANYU VÉGIG SZEDTE A GOLDEN NEO LIFE TERMÉKEIT SIKERESEN MIVEL FÁJDALOM NÉLKÜL TELT EZ AZ EGY ÉV. A HAJA SEM HULLOTT KI ÉS NORMÁLIS ÉLETET ÉL. UGYAN EZ A VITAMIN NEM OLCSÓ HAVI 35-40 EZER FORINTBA KERÜL DE EZ HOSSZABBÍTOTTA MEG AZ ÉLETÉT. MIVEL 2005 TAVASZÁN AZ ORVOS 2-3 HÓNAPOT JÓSOLT ANYUNAK A LELETEI ALAPJÁN. NÉHÁNY BETEGTÁRSA NEM IS BÍRTA A KEZELÉST A MELLÉKHATÁSOK MIATT NAGY FÁJDALMAIK VOLTAK ÉS A HAJUK IS KIHULLOTT (MIVEL NEM SZEDTÉK A MEGFELELÕ VITAMINOKAT). ANYUNAK IDÉN JANUÁRBAN TELT LE A KEZELÉS AZ ÁLLAPOTA NEM ROMLOTT EGYEDÜL A LÁBA ZSIBBAD SEMMI MÁS NEGATÍV NINCS AZ ÁLLAPOTÁBAN. MINDEN RÁKOS BETEGNEK TUDOM AJÁNLANI A GOLDENTERMÉKEKET AKÁR ÉVEKET IS NYERHETNEK VELE. HA BÁRKIT ÉRDEKELNEK TOVÁBBI RÉSZLETEK A FENTIEKKEL KAPCSOLATBAN KÉREM HÍVJON TEL:06-70-366-28-70

FIONA

• Vendég
VASTAGBÉLRÁK MÁJÁTTÉTTEL
« Válasz #1 Dátum: 2006. 06 03. - 23:24:58 »
ANYU JELENLEG MÁR A HARMADIK KEMOTERÁPIÁS KEZELÉST FOGJA KAPNI A JÖVÕ HÉTEN. A HAJÁT TELJESEN LEBOROTVÁLTUK MIVEL NAGYON HULLOTT. DE EZEN KÍVÜL NAGYON JÓL VAN, VAN ÉTVÁGYA ÉS ERÕS MINT A BIVALY A MÁSODIK KEZELÉS ÓTA, IGAZ HOGY RENGETEG GOLDEN NEO LIFE-OS VITAMINT SZED DE JÓT TESZ NEKI.  SZÓVAL IDÁIG MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN. AZ ÉTRENDJÉT ÉN ÁLLÍTOM ÖSSZE OLIVAOLAJJAL FÕZÖK MINDENT, AZ UTÓBBI HÁROM HÓNAPBAN HÍZOTT 8 KG-OT. AZ ORVOSA IS CSODÁLJA HOGY MILYEN JÓL VAN. MOST VÁRJUK HOGY A NEGYEDIK KEZELÉS UTÁNI CT MILYEN EREDMÉNYT FOG HOZNI, MERT AKKOR DÕL EL, HOGY JAVULT-E A DAGANATOK ÁLLAPOTA. A TÖBBI SZERVÉRE NEM TERJEDT ÁT A RÁK A LEGUTÓBBI CT ALAPJÁN. ÉN NAGYON BÍZOM BENNE, HOGY MEGGYÓGYUL. HA BÁRKIT ÉRDEKEL EZ A FAJTA ÉTRENDKIEGÉSZÍTÕ VITAMIN AMI CSÖKKENTI ILLETVE MEGSZÜNTETI A KEZELÉS MELLÉKHATÁSAIT HÍVJON. 06-70-366-28-70
JOBBULÁST MINDENKINEK

olgyca

• Vendég
VASTAGBÉLRÁK MÁJÁTTÉTTEL
« Válasz #2 Dátum: 2006. 07 16. - 21:51:26 »
Kedves Fióna!
Hogy van az Anyukád,milyen lett a CT eredmény?
Nekem is a májban is vannak dagik,de én egy kínai gombát eszek,barátaim küldik Canadából,mert itthon nem kapható.
Azóta megálltak a növekedésben,most célzott kemót kapok a többi áttétre,de a májban nincs változás.
Puszi: Olgi

Annácska

• Vendég
Re:VASTAGBÉLRÁK MÁJÁTTÉTTEL
« Válasz #3 Dátum: 2010. 05 12. - 16:16:25 »
a mi esetünkben nincs kimutatva a vastagbél áttét, de nem zárható ki, sőt szerintem az is van.  :-[Milyen kínai gombáról van szó?
Ismeritek a COD-teát?