Szerző Téma: Orvostudomány a feje tetején...  (Megtekintve 10158 alkalommal)

BarnaiRoberto

• Vendég
Orvostudomány a feje tetején...
« Dátum: 2006. 04 16. - 22:16:22 »
Kedves Barátaim!

Jó hírrel szolgálhatok! AJÁNLOK A FIGYELMETEKBE egy nagyon fontos újdonságot, amiről
azért nem tudtok, mert a felfedezése óta (1981) mindenki (média, sajtó, hatóságok) hallgat róla
(kevés kivétellel). Ennek is megvan az oka. Tudjuk. Kéremalássan,

az Új Orvostudomány az összes eddigi orvostudomány ELSÕ, MINDENT MAGÁBA FOGLALÓ
természettudományos rendszere, ami szinte minden eddigi „szent hiedelmet, és meggyőződést”
a feje tetejére állít ... - a tények kivételével! Nincs benne egyetlen feltételezés sem!
Három lábon álló rendszer! Bármelyikünk által bármikor ellenőrizhető!!!
Mindez egy szerény és humánus német orvos Dr. Ryke Geerd Hamer munkássága!

Az Új Orvostudomány 22 oldalas ismertetője letölthető innen: www.ujmedicina.hu/ismerteto2007.pdf

Új Orvostudomány fórum indult a www.ujmedicina.hu/forum oldalon.
Nézzél bele...

Üdvözlettel,
roberto@ujmedicina.hu

nevrokon

• Vendég
Orvostudomány a feje tetején...
« Válasz #1 Dátum: 2006. 07 26. - 22:57:58 »
Kedves Roberto és mindenki!
Volt szerencsém olvasni Mambretti könyvét. Nagy lehetőség mindenki számára, hogy elinduljon a gyógyulás útján.
Először írok e fórumra és örülök, hogy itt találtam ezt az ismertetőt.
Mambretti koncepciója alapján tettem néhány kísérletet allergiások allergiájának megszüntetésére. Az volt a tapasztalatom, hogy legtöbbször a gondolkodásnak nagy szerepe van abban, hogy kialakuljon.
Szívesen kipróbálnám olyanokkal, akik a rákot képesek figyelmeztetésnek tekinteni és megkeresni, mire figyelmeztet?
Nem vagyok orvos és nem akarom helyettesíteni a terápiát. De ez is egy esély lehet a gyógyuláshoz.

Sexty János

• Vendég
Re:Orvostudomány a feje tetején...
« Válasz #2 Dátum: 2009. 12 19. - 11:27:33 »
     Kedves Olvasó!

Jócskán teleget az idő az első bejegyzés óta. Bevezetésképpen előrebocsátom, hogy nem voltam és nem vagyok rákbeteg. Nem célom az, hogy hasznot húzzak mások betegségéből. Csupán fáj a szívem, mert azt látom, hogy bár a betegségek helyes értelmezése évtizedek óta elérhető, a beteg emberek túlnyomó része mégis a régi hiedelmek nyomulása miatt kénytelen küszködni.

Két éve fedeztem fel magamnak a Germán Újmedicinát. Barnai Roberto önzetlen honosító munkája gyümölcsének tartom, hogy a GNM (így rövidítjük) magyar nyelven elérhető, megtanulható, alkalmazható.

Manapság jönnek-mennek az internetes híresztelések, egyik nap megvan valami, másnap már nem érvényes sokminden. Ezzel szemben Robertó 2006 tavaszán írt bevezető írásában lévő minden adat ma is érvényes, és aktuálisabb, mint valaha. Roberto létrehozott laikusként egy olyan GNM-re épülő oktatási rendszert, amely egyetemet végzett, és ma is praktizáló orvosok sokaságát vonzza a témához (a GNM-hez), a mégtöbb lelkesedő laikusról nem is beszélve.

Az elmúlt 2 évben én szinte minden nap foglalkozom a GNM-mel. Ez nem kevés tapasztalathoz juttatott engem, aminek alapján kijelenthetem, hogy azért van ennyi súlyos, hosszantartó beteg ember, mert a betegségfolyamatokat az agymosás miatt nem tudjuk helyesen értelmezni, és nem a megfelelő lépéseket tesszük meg a betegségből való kijövésre. A mai orvostudománynak ez így megfelelő, mert kedvükre és profitjukra el tudnak bíbelődni a nagyszámú, (a félrevezetődés miatt egyre nagyobb számú) pácienssel. Félreértés ne essék, nem az egyes orvosokat kritizálom. Az orvosképzés menedzserei azok, akik a háttérből mozgatják a dolgokat, illetve nem akarnak mozdulni a valóság, az emberek valódi érdekei irányába.

Én el tudom fogadni, hogy az olvasók egy részének ez a fajta szemléletváltozás jelenleg nehezére esik különféle okokból. Tisztelem őket is.

Az ember lehetőségei azonban szinte korlátlanok a nehézségek leküzdésére. Néha úgy érzem, hogy "csak" akarat kérdése. Ennek alátámasztására ajánlom ezt a rövid videót megtekinteni. Szerencsénkre a mi dolgunk a betegségeink kapcsán sokkal könnyebb, mint itt:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ce_oCLUykrE&translated=1

Mivel a link nem jelenik meg rákattintható formában, kérlek keresd a Youtbe-on, az ottani keresőbe írd be: Tony Melendez magyar felirattal

És egy hasonló, a youtube-os keresőbe azt írd: Egy megható, inspiráló történet
« Utoljára szerkesztve: 2009. 12 19. - 12:01:00 írta Sexty János »

nevrokon

• Vendég
Re:Orvostudomány a feje tetején...
« Válasz #3 Dátum: 2009. 12 19. - 14:19:36 »
Kedves János!

Köszönöm a linket, megdöbbentő, inspiráló, megható.

Köszönöm és Boldog Karácsonyt!

Gyuri