Szerző Téma: Laetril, culevit, petroleum kura, taxol mellékhatások  (Megtekintve 55969 alkalommal)

judit0907

• Vendég
Laetril, culevit, petroleum kura, taxol mellékhatások
« Dátum: 2006. 05 06. - 13:54:15 »
Kedves Fórumozok!

Ma találtam rá erre a fórumra, és igazán nem tudom hol és milyen formában tudnám feltenni a kérdéseimet, de azért megpróbálom itt, hátha sikeres lesz. Édesanyámnál 60 évesen 9 hónappal ezelőtt regisztráltak méhrákot, ami akkor már átterjedt a tüdejére és mellkasára is. Nem engedtük megoperálni. 8 taxol chemoterápiás kezelést kapott. A legutolsót decemberben, azóta kezd erősődni, és egyenlőre jó a tumormarker. (Megjegyzem tavaly nyáron az orvosok azt modták, csoda ha karácsonykor még velünk lesz.) Azóta minden egyes napért hálát mondok a jó Istennek.

Rengeteg mindent olvastam már, és legtöbbször nem igazán találtam választ a kérdéseimre. Tehát ha valaki bármely témában a segítségemre lenne előre is hálas köszönet. A kérdéseim:

1.) Édesanyám már 5 hónapja nem kap taxol kezelést,azonban a lábaiból egy speciális (általa zsibbadásnak nevezett) fájdalom, nem szünt meg. Van valakinek tapasztala ezzel kapcsolatban? próbáltunk már milgamát és benfogammát de nem segített. A fájdalomcsillapítoktól pedig szédül, ezért azokat nem hajlandó szedni.

2.) Édesanyám folyamatosan szedett Culevitet, ami elsősorban az étvágyára hatott, és a chemo mellékhatásait valamivel csökkentette. Az utóbbi időben jobb oldalán a borda alatt (máj környékén) folyamatos fájdalmai voltak)m Mióta abbahagyta a Culevit szedését ez teljesen megszünt.

3.) A sokat vitatott Laetril terápiáról, bárkitől bármilyen információt, tényleges tapasztalatot, eredményt nagyon szívesen hallanék. B17 vitamint - Bionet termékként - szed édesanyám, de nem tudjuk, hogy ez egyáltalán használ vagy van (én már nem hiszek a leírásokban).

4.) Végül még nem próbáltuk, de most olvastam a petróleum kúráról , aki ennek tapasztalatairól, eredményeiről, és a pontos kúráról hallott, kérem ossza meg velem.

Természetesen korábban a Flavint, deotériummentes vizet is kipróbáltuk, de ezeket édesanyám gyomorfekélye miatt nem bírta.

Cékla és feketeribizli levet, valamint Avemart folyamatosan szedi.

Előre is köszönöm

Judit

eszterpecs

• Vendég
« Válasz #1 Dátum: 2006. 05 06. - 20:39:42 »
Szia Judit!
Az én Anyukám 59 éves lesz, és mellrákja van. Csütörtökön kapta az első kemot. Most éppen rosszul van eléggé.
Anyukám évek óta szedi a Culevitet, talán ennek köszönhető, hogy nem történt még tragédia ennyi év alatt.(4 év!!) bazi sokat szed belőle!!
Viszont komoly izületi fájdalmai vannak. Háta, vállai. Nem tudom, ez mitől van, mert nem igazán találtak eddig áttétet nála. na persze, majd a műtét után kiderül. Kb. 3 hónap múlva műtik. Muszáj, mert sebes neki a melle már kifelé. Õ Taxotere+Epirubicin kemot kap, plusz Medrolt. Elvileg 8-at kap, 4-et műtét előtt, 4-et majd utána.
Pont most gondolkodok a Flavin vásárlásán.
Anyukám a CoD teát issza, sokféle természetes anyagot, Basica-t, bélbaktériumos tablettát, rengeteg C vitamint, és még van pár dolog, ami nem jut eszembe. De ha sikerül meggyógulnia, nekem tök mindegy lesz, hogy mitől..csak ÉLJEN!!!!
Sok céklát, sok citromot, banánt almát eszik. Avemart próbálta, de akkor rosszabbodott az állapota.
A petróleumról én is olvastam, de nálunk nem igen lehet hozzájutni emberi fogyasztásra alkakmas petróleumhoz!!!
Én is szívesen fogadok bármiféle tapasztalatot, tanácsot.
Tartsunk össze!!!!

Ilonka

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2006. 05 23. - 13:44:28 »
Szia Judit !    Engem 2002 nov.-ben mütöttek emlödaganattal amit kemó és sugár követett. Most nekem  is zsibadnak a lábaim és elküldtek Debrecenbe a klinikára ,ahol megálapitoták hogy károsodtak a perifériás idegek a lábamban .Feltételezik hogy daganattol ( a rákos sejtek egy bizonyos fehérjét bocsátanak ki ami kárositja a perifériás idegeket .) Most Pet vizsgálat következik hogy megtudják van-e valahol daganat . Én is a Culevitet szedtem . Én kiprobálom a petroleum kurát ugy döntöttem  szombaton kezdem . Minden jót kivánok .

Krkr

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2006. 07 03. - 16:18:09 »
Sziasztok!

Kedves Eszter elsősorban neked, de szeretném elmondani mindenkinek. Hátha segit. Édesanyám nem olyan régen küzd keményem a mellrák ellen és tudjátok miért kell igy lennie. Mert orvosi gondatlanságból "elfelejtették" felmérni, hogy változó kor után lévő nőnek csak a nemi szervek állapota felmérése után adható steroid. :((((( Ezt egy másik betegségre kapta (erek elvékonyodása, thromboyta száma alacsony). Azóta ez a betegség helyre jött, de egy természetgyógyász orvos áldott keze nyomán és az immmunrendszere erősítése révén. :o)))))
Nem rendelkezünk tapasztalatokkal a B-17-tel tekintettel az idő rövidségére, de igérem megirom, mi történt. Addig meg remélem, hogy csökken a mérete, a jövőheti műtétig. Annyi még, hogy a vitaminokat hatalmas menniységben szedi. Ezt a családon belüli orvos is előrta, valamint a táplákozás és a lélek a fontos.

Kitartás mindenkinek! És ha csak lehet, ne szedjetek steroidot, vagy jól gondoljátok meg!

Kriszta

marika_horvath

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2006. 11 11. - 09:23:17 »
Figyelem!

November 14-én kedden, 17 óra 25 perckor az ATV-n figyeljétek az Egészségmagazin című műsort. Dr. Kuhnyár Ágnes főorvos asszony fog beszélni a rák betegségről, az ápolásáról és újdonságokról.

hunano

• Vendég
Ráknapló
« Válasz #5 Dátum: 2007. 03 03. - 22:47:47 »
A teljes, letisztult, végleges Ráknaplóm itt található: http://www.hunano.extra.hu/segits_kerlek/Raknaplo.html

Már kész, olvassátok, terjesszétek a hírét, minél több emberhez eljut, annál több embernek lesz hite. Hiszem.

Bözsi

Kriszta19

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2008. 01 20. - 16:51:13 »
Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi az a petróleum kúra?
Előre is köszönöm!

Üdv: Kriszta19

Bea

• Vendég
alternatív rákgyógyítás
« Válasz #7 Dátum: 2008. 04 05. - 16:03:21 »
Sziasztok!

Akinek van személyes tapasztalata a b-17-tel kapcsolatosan, az kérem ossza meg velem! Hálás köszönet!

Phaedra

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2008. 04 17. - 11:35:14 »
Sziasztok!
Nem tudom ismeri e valaki közületek a Ganoderma Lucidum-pecsétviaszgomba kiváló tumorellenes hatásait.
Lehet kapni, tea, granulátum,kapszula formájában is. Neten nézzetek utána, szerintem érdemes-érdekes.
Nálam a családban mellrák rák tünt fel,most készülünk kemora, és mellette nagy adagban adagoljuk a pecsétviaszgombából, propoliszból, E vitaminból álló kapszulákat.
Még nem tudok eredményről beszámolni,de nagy reményeket fűzünk hozzá.
Emellett oxigéncseppeket, klorofillt tartalmazó zöldárpaport, echinacea cseppeket, búzacsíraolajat is használunk.

Phaedra

hope0011

• Vendég
Re: Laetril, culevit, petroleum kura, taxol mellékhatások
« Válasz #9 Dátum: 2008. 10 01. - 18:31:45 »
Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe a következő készítményeket:

http://bolthely.hu/krprettyland/id/00039_Maitake_gomba_kapszula

http://bolthely.hu/krprettyland/id/00026_Reishi_mit_Vitamin_C

Én nagyon örülök, hogy rátaláltam. Anyukámnak az orvosok 2 hetet adtak június végén ???, és most épp vacsorát főz  :D

szegedin

• Fórumtag
  • *
Re:Laetril, culevit, petroleum kura, taxol mellékhatások
« Válasz #10 Dátum: 2010. 10 16. - 14:00:00 »
Kedves Judit, Eszter, Ilonka!

Elegge alszik ez a forum, hogy vagytok? Az apunak melanomaja van agyattettel, mar masik cimszo alatt irtam terapias hozzaszolasokat. A mellrakkal kapcsolatban csodalkozom, hogy nem tünik fel nektek, hogy mindharman ugyanazt a kezelest kaptatok, es esetleg ettöl karosodhattak az idegek es a csontok. Ezt most egy mellrakos beteg ferjetöl hallottam szemelyesen, ne felejtsetek el, hogy ezt a kemot a 2. vilaghaboruban idegmeregkent hasznaltak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A cukorbetegeknel azt olvastam, hogy liponsavval lehet az idegkarosodast kezeni, mivel akkor a sejteknek jobb a cukorfelvetele. Mi c-vitamin-infuzio hatasanak fokozasara hasznaltuk, de testepitök is szedik.

Tovabbi jo egeszseget ill. gyogyulast!

« Utoljára szerkesztve: 2011. 02 23. - 00:54:28 írta szegedin »

udori

• Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2010. 10 21. - 09:55:28 »
Kedves fórumozók!

Harmadéves pszichológus hallgató vagyok és személyiséglélektani műhelymunkához szeretném közreműködéseteket, segítségeteket kérni.

Az onkológiai kezelésben részesülők megküzdési módját vizsgálom, hogy függhet-e tőle a kezelések mellékhatásainak észlelt súlyossága és ha igen, hogyan.
Ha van kedvetek, időtök kitölteni egy ezzel kapcsolatos kérdőívet, nagyon hálás lennék érte.

Az udori@freemail.hu emailcímen elértek, ha annyit írtok a tárgyba h onkológia kérdőív, küldöm is - természetesen személyre szóló visszajelzést is adok az eredményekről.

Nagyon köszönöm az együttműködéseteket, a lehető legjobbakat kívánom!
Uram Dóri

kicsibab

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2010. 10 23. - 10:27:05 »
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Pszichológia szakos vagyok és a szakdolgozatomat a daganatos betegek, illetve az őket gondozó közeli családtagok/barátok tapasztalatairól, átélt élményükről írom:

Az életet fenyegető vagy traumatikus események különleges hatást gyakorolnak az átélőkre. Egyeseket feldúlnak, megzavarnak, feldühítenek, míg mások hálát éreznek azért, mert életben maradtak, és erősebbeknek és boldogabbnak érzik magukat annak köszönhetően, hogy el tudták viselni a szerencsétlenséget. Egy komoly, stresszel teli életesemény erősen próbára teszi alkalmazkodó képességünket, megkérdőjeleznek számos jelentést, eseményeket az életünkben és teljesen romokba döntheti az eddig felépített világunkat.

A daganatos betegségek fenyegető és mindent megkérdőjelező hatása nyomán életünk tartópillérjei rendülnek meg, azonban „váratlan élmények termőtalajává válik.”
A traumát átélve szembesülünk élet megváltozott realitásával. Egy ilyen esemény után az élet legkisebb, legapróbb örömei – mint például egy ölelés, egy kedves mosoly, vagy akár egy szép naplemente – különleges jelentőségre tesznek szert.  Minden amit eddig magunktól értetődőnek tekintettünk, valójában különleges ajándék nap mint nap.
Ezeket az élményeket egyfajta személyes fejlődésnek is felfoghatjuk, hiszen „ami nem öl meg, az erősebbé tesz”.

Szeretnélek titeket arra kérni, hogy osszátok meg Ti is az élményeiteket, hogy a szakdolgozatom ne csak tesztek személytelen adatain alapuljon, hanem színesíthessem valós történetekkel!
3-4 rövid kérdésre kellene választ adnotok, cserébe szívesen elküldöm Nektek az elkészült teljes anyagot – hátha hozzá tudok járulni ahhoz, hogy picit könnyebben tudjátok feldolgozni ezt a nehéz időszakot.
Köszönettel, Szilvi
rozsaszin.bigyo@gmail.com

ribike

• Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2011. 12 11. - 12:37:41 »
aneKedves Fórumozók! Most jutottam el erre a fórumra, és arra szeretnék regagálni amit a B17 ról én tudok!
Tényleges tapasztalat: 2010 12 20 műtét  Bécsben A gyomor 2/3 nak eltávolitása, máj metsztázis, fél májam eltávolitva, hashártya rák, amit ebből eltudtak távolitani eltávolitották, nyirokcsomó metasztázis (28 at eltávolitottak)!
Azt mondák  kemo és kemó és kemó, de nincs garancia arra, hogy megélem a 6 .hónapot. Sok az áttétel, bizzak és reménykedjem.
2011 02 17 bécsi CT felvételem az áttétek növekedését mutatták .Itthon jelentkeztem az onkolólógián, de
azt a kemot nem adták amit az osztrákok javasoltak, mert az nem magyar protokoll szerinti.
Végül nagy herce hurca  és anyagi áldozat árán kaptam 9  kemot, majd tablettás kemot , de azt abbahagytam a mellékhatások elviselhetetlenek voltak!
Most már nincs több kemó, kontrollra negyedévenként járok Bécsbe! Kéthetente labor vizsgálat maszekba!
2011 márciusától iszom a COD teát naponta 3x.
2011 április 12 től a mai napig  3 emelt B17 kúrán vagyok túl (mindezt a kemo mellett), mega dózisú C vitmin infuzióban 3 naponként. Az emelt dózisok  közötti szünetben b17 tabletták szedése!  Az étrendem teljes megváltoztatása  , napi 3/4 frissen préselt zöldség-gyümölcs lé, 200 mg  Q10, 1000 egység D vitamin,  enzimek, cápaporc kivonat, napi 1 tasak Vitalplusz.  Nagyon fontos a folyamatos máj tisztitás, hogy az elhalt sejtek ne rakodjanak le a májban vagy ne keringjenek a szervezetemben : Napi 1200 mg Tationil injekció!!
Eredmény:a negyedévenkénti controll Ct és Pet Ct
vizsgálatok (Bécsben, mert itthon nem finanszirozzák, és ott kint ugyanannyiba kerül,mint itthon csak kulturáltabban és gondosabban végzik el) a májamnál csak a jobb alsó lebenynél a felületén maradt egy aktiv 24 mm góc, a napfonatnál 1 aktiv nyirokcsomó,  pár jelentősen kisebb  aktiv nyirókcsomó a hasüregben !
A B17 nélkül nem tartanék itt! Közérzetem jó, nem fogytam, dolgozom. Most kedtem el az Iscador kúrát, és folyamatban van az AffiMaff-GcMaff kúra előkészítése. Ezek mind természetes anyagok, viszonylag megfizethetők és a maradék aktiv gócok eltünttéséhez lesznek elegendőek.! Minden orvos akivel beszéltem csak elképed és nem hisznek nekem, csodának tartják azt ami nem csoda! Szerencsére van egy testvérem, aki minden nap kutat keres utanána olvas az interneten , és ahol lehet. Levelez külföldi kutató orvosokkal, felkeresi azokat a kevés nyitott de organikus szemléletű orvosokat akivel a problémákat nyitottan meg lehet beszélni, és akik nem zárkóznak el alternatív terápiák használatától!!!

Igen most azt kérdezhetitek, hogy egy egyszerű magyar állampolgár, még ha felkutatja is ezeket a terápiákat, miből fininszirozza! Hát erre azt tudom mondani, hogy nem tudja finanszirozni! Mi is csak hitelből tudjuk fedezni,  jelzálog kölcsönnel a házunkra, és abban remékenykedve ha túlélem akkor dolgozni tudok és visszatudjuk a testvéremmel fizetni a hiteleket!
Ennyi, mert a méreganyagon kivül másba nem segit nekünk az egészségügy, és mindent elleneznek ami alternativ terápiához kapcsolódik! Aki mellett meg nem áll a családja, és nincs okos segitsége az meg fog halni. Más út nincs!!!

Ha valaki segitségre szorul szivesen válaszolok minden kérdésére, adja meg az elérhetőségét itt a lapon és igérem segitek KM

angyalhaj

• Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2012. 01 29. - 16:27:35 »
Ribike! Szeretném megkérdezni, h hogy jutottál ki Bécsbe? Tudnál nekem segíteni? Melyik kórház ez? Sajnos a családban van akit 3 hónapja végbélrákkal itthon műtöttek, és most az egyik nyirokcsomóban is rossz indulatú sejteket találtak. Sos kellene a válasz. segítségedet előre is köszönöm