Szerző Téma: tüdő  (Megtekintve 3599 alkalommal)

dalya

• Vendég
tüdő
« Dátum: 2007. 12 17. - 18:20:49 »
Ma még nehezen tudok róla beszélni, és még a szövettan hátra van, de csaknem biztos, hogy az az árnyék a jobb tüdőlebenyen rosszindulatú. Két röntgenen túl vagyok, a C :shock: T-én is. Láttam az orvos tekintetén, nem sokat remélhetek.
Most azt sem tudom mihez fogjak, hogyan éljek ezután. És hogy mondjam el barátaimnak? Jönnek a kezelések, a munkámat félbe kell hagynom...még nem tudom hogy lesz, de súlyos szomorúság ül rajtam...

Anonymous

• Vendég
Re: tüdő
« Válasz #1 Dátum: 2008. 01 29. - 09:50:32 »
Bár nem fórumjellegű mint inkább orvosi rovat, viszont nagyon sok tüdőrákos beteg és hozzátartozó levelét megtalálod a www.rakgyogyitas.hu oldalon, akik hasonló gyötrelmek miatt kértek segítséget. A főoldalon a keresőbe érdemes beírni a tüdőrák szót, s a "Találatok a kérdésekben" menüpont alatt találod meg ezeket a leveleket. Persze ettől még Neked kell megvívnod a csatát, de talán segíthet az, ha találsz olyanokat, akik hasonló élethelyzetben vívódnak.

Idézetet írta: "dalya"
Ma még nehezen tudok róla beszélni, és még a szövettan hátra van, de csaknem biztos, hogy az az árnyék a jobb tüdőlebenyen rosszindulatú. Két röntgenen túl vagyok, a C :shock: T-én is. Láttam az orvos tekintetén, nem sokat remélhetek.
Most azt sem tudom mihez fogjak, hogyan éljek ezután. És hogy mondjam el barátaimnak? Jönnek a kezelések, a munkámat félbe kell hagynom...még nem tudom hogy lesz, de súlyos szomorúság ül rajtam...