Szerző Téma: A cukorbeteg övsömörje és "duzzanata" mivé fajulha  (Megtekintve 2806 alkalommal)

velete

• Vendég
A cukorbeteg övsömörje és "duzzanata" mivé fajulha
« Dátum: 2008. 01 16. - 11:05:07 »
Barátaim, új tag vagyok a közösségben –( talán még nem rákos, de orvosom és családom titkolózása miatt félelmeim vannak)– és hozzátok fordulok segítségért. Röviden az előzmény. Hatvan évesen, tíz éve inzulinos cukorbeteg vagyok, 20 hónapja unokámtól elkaptam a bárányhimlő fertőzését és ennek következményeként 17 hónapja kiütött rajtam a bárányhimlő öregapja a herpesz zoster, magyarul egy baloldali övsömör (nem pikkelysömör) a sebek elmúltak, de a kínzó gyötrő fájdalom megmaradt. A bal oldalon a szív alatti részen, szinte csak számomra érezhető, növekvő duzzanat, daganatszerü képződmény van. A ma ( 2008-01-16) reggeli fürdőszobai tevékenységnél, már a tükörben is látható a két oldal közötti különbség, amely eddig nem volt látható.   Úgy tűnik az orvosok nem tudnak rajtam segíteni. A házi orvosom most a duzzanat, –nem merem már leirni, hogy daganat– szemmel látható volta után küldött el szív és mellkasi ultrahangra. Eddig a füle botját sem mozdította, mint ahogy az előzmények megjelenése után – fájdalommal teli három hónapja volt rá– sem méltatott figyelemre. Állandó panaszom volt, hogy nagyon fáj, most meg már kegyetlenül gyötör. A nagyon kemény fájdalomcsillapítók sem hatnak, legfeljebb eszementé (hülyévé, bocsánat) tesznek. A teremtő isten védett meg idáig, hogy nem ugrottam ki a tízedik emeleten a fájdalomtól. Igaz a családom olyankor nem enged ki az utcára, kertes földszinti házban élek. Van e valakinek, általam is elérhető javaslata a kínjaim enyhítésére. Egyáltalán mi lehetséges dolog alakul bennem Volt-e? vagy van-e? hasonló tapasztalata valakinek. Segítségeteket szívből köszönöm és igazán szívből kívánok minden betegtársamnak gyógyulást.: István