Szerző Téma: Boldog Valentinnapot  (Megtekintve 3842 alkalommal)

india

• Vendég
Boldog Valentinnapot
« Dátum: 2008. 02 14. - 22:28:18 »
Boldog Valentinnapot kivánok mindenkinek.

Rotorka

• Vendég
Re:Boldog Valentinnapot
« Válasz #1 Dátum: 2011. 01 03. - 13:17:03 »
Látom milyen rég nem írt ide senki. Nemsokára megint itt a Valentin nap. Most nagyon nagy ünnepre készülök, mert most leszek a párommal 2 évesek , pont február 14-én! Igaz, hogy nem bírtam elviselni ezt a napot amikor még egyedül álló voltam, de mára már teljesen átlényegült ez a nap. Nem hiszem, hogy szívecskés csokikkal kéne ezen a napon elhalmozni a szeretteinket, de egy estét rá kell szánni, hogy közösen elmenjünk valahova szeressük egymást  :-*

bitogabor

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2011. 01 20. - 12:56:43 »
Hát, még van majdnem egy hónap - bár már lassan az üzletekben is elkezdenek rá készülni. Kevés jelentőséget tulajdonítok ennek az ünnepnek. Sajnos úgy fest, hogy idén egyedül töltöm : \

Mindenesetre úgy gondolom, hogy aznap klassz dolog egy kis programot szervezni a pároddal, egy kis meglepetést csempészni neki. Nem gondolom, hogy az év során ez az egyetlen módja a szeretetünk kinyilvánításának, de jól esik a másiknak egy kis figyelmesség - persze nem a kötelezően "elviszem az asszonyt ebédelni" dologra gondolok. Akár lehet egy séta is - ami csak rólatok szól.
... De a szerelemben úgyis minden nap erről szól... : )

bitogabor

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2011. 01 27. - 11:56:14 »
Hát, még van majdnem egy hónap - bár már lassan az üzletekben is elkezdenek rá készülni. Kevés jelentőséget tulajdonítok ennek az ünnepnek. Sajnos úgy fest, hogy idén egyedül töltöm : \

Mindenesetre úgy gondolom, hogy aznap klassz dolog egy kis programot szervezni a pároddal, egy kis meglepetést csempészni neki. Nem gondolom, hogy az év során ez az egyetlen módja a szeretetünk kinyilvánításának, de jól esik a másiknak egy kis figyelmesség - persze nem a kötelezően "elviszem az asszonyt ebédelni" dologra gondolok. Akár lehet egy séta is - ami csak rólatok szól.
... De a szerelemben úgyis minden nap erről szól... : )

Egyetértek. Ennek a napnak nem a sok szívecskéről, és a feleslegesen plüss nyuszira kidobott pénzről kell szólni. Csupán egy lehetőség, hogy a párunkkal megünnepeljük az együtt töltött időt. És nem csak ez az egy nap a fontos. Jó lenne ha minden nap odafigyelnénk egymásra...
Persze ezen a napon nagyon romantikus az együtt töltött idő, és esetleg egy aprócska kis meglepetés.

Rotorka

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2011. 02 25. - 14:22:11 »
Na igen, szerintem is így van. Én jobban kedvelem ajándék helyett az apró meglepetéseket, mint például a reggeli szendvicsre szív alakúra vágni a felvágottat és a sajtot és aranyos módon elhelyezni meg ilyen kis kedvességek. Gondolkozni kell rajta és szeretettel adni - szerintem ez a lényeg :)