Szerző Téma: Hodgkin kór  (Megtekintve 22549 alkalommal)

szilszil

• Vendég
Hodgkin kór
« Dátum: 2006. 06 17. - 18:58:11 »
[/b] Szeretnék olyan emberekkel levelezni, akik valamiféle Hodgkin esetleg non-Hodgkin kórban szenvednek vagy már meggyógyultak. Én is beteg vagyok és kezelnek. Lehetséges, hogy segít, ha megosztjuk mással a problémáinkat és tapasztalatainkat vagy kérdéseinkre is választ kaphatunk:)

Csili33

• Vendég
Hodgkin kór
« Válasz #1 Dátum: 2006. 10 19. - 09:45:03 »
Szia!

Az öcsám lett beteg.Holnap kap kemoterápiát.Neked milyen tapasztalataid vannak?

Kapitány

• Vendég
Hodgkin kór
« Válasz #2 Dátum: 2007. 12 30. - 09:39:57 »
sziasztok!

Rég nem írt ide senki,de azért én probálkozok!
Novemberben mütöttek és januárban kezdődik a sugár és kemo párhuzamosan.
Sok kérdésem lenne,ezért ha valakinek már van tapasztalata,azzal szívesen leveleznék.

Szép napot mindenkinek:Kapitany

nhedit

• Vendég
Hodgkin kór
« Válasz #3 Dátum: 2007. 12 30. - 11:37:06 »
Szia Kapitány!

Te ugyanaz vagy, mint akinek a kisfiánál heredaganatot diagnosztizáltak?
Mesélj! Mi történt?
Hogy vagy?

Teljes szívemből kívánom a gyógyulásod!

Kapitány

• Vendég
Hodgkin kór
« Válasz #4 Dátum: 2007. 12 30. - 13:15:25 »
Szia nhedit!

Igen sajna én vagyok.
Az orromban volt a tumor,azt hittük,hogy csak a mandulám nőtt vissza,de a szövettan sajnos nem ezt igazolta.
Carcinoma nasopharyngeale,lymphoepithelioma...pt2Nxjelenleg,de pet ct
után ez változhat(remélem jó irányba)
Jelenleg azon tipródok,hogy szükséges-e a sugár.A pet ct után megkérdezek más dokit is.Nagyon az elején vagyunk ezért nem tudok sokat a betegségről,kezeléséről pedig még annyit sem.
Ráadásúl annyi,de annyi gyógymodot ajánlottak,hogy ember legyen a talpán,aki kiigazodik rajta.Te hallottál a tisztított petróleumról?
Állítólag németországban már receptre írják fel a tumoros betegeknek.

Ti jól vagytok?
Nektek is jó egészséget kívánok!

Kapitany

Kapitány

• Vendég
Hodgkin kór
« Válasz #5 Dátum: 2008. 01 08. - 11:12:12 »
?nincs senki?

nhedit

• Vendég
Re: Hodgkin kór
« Válasz #6 Dátum: 2008. 05 24. - 18:10:54 »
Szia Kapitány!

Rég nem adtál hírt magatokról? Hogy vagy? És a kis Kapitány?
Ha van pici időd, írj kérlek!

Edit

Gabor73

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2008. 08 02. - 11:58:33 »
Jégsapka kemoterápiás kezelések mellék hatásainak csökkentésére eladó! Németországból rendelt, új.M.o-on nem kapható! Megelőzhető vele a haj kihullása, kezelések alatt jó közérzetet biztosít. 40ezer ft.
Érd: molnar1001@freemail.hu
Mindenkinek kitartást és jó egészséget kívánok!               

errrika

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2009. 02 11. - 17:01:33 »
Szia ajanlom figyelmedbe egy baratom oldalat a www.gyogyuljmeg.gportal.hu cimen ott kerdesed is lehet szivesen segit!!! :D ;) udv Era

Reni

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2009. 04 27. - 17:41:49 »
Sziasztok!
én most gyógyulok ki a Hodgkinból.már sugárkezelésre járok.ha bárkinek van kérdése, nyugodtan írjon!

Regina

• Vendég
Re:Hodgkin kór
« Válasz #10 Dátum: 2009. 12 07. - 16:09:16 »
Sziasztok. A segítégeteket szeretném kérni.Édesanyámnak non-hodgkin limphomája van.4.stádiumban van.Kemoterápiát kap 2 őt kapott már,és nagyon szenved tőle.Nagy fájdalmai vannak és rossz a közérzete.Izuleti fájdalmai is vannak,és hányingere.Azt mondta az orvosa,hogy ne szedjen semmilyen vitamint,sem étrendkiegészítőket mert szerinte nincs értelme mert a kemo semlegesíti.De ahogy itt olvasgatok mindenki használ kiegészítőket.Segítsetek.köszönöm.Regina

révészlászloné

• Vendég
segitsetek!
« Válasz #11 Dátum: 2009. 12 12. - 22:52:07 »
Valaki ha megmondaná nekem,hogy közzöttetek van-e hasonló szövettani eredmény?Malignus csírasejtes tumor.Ha valaki tud róla bővebben tájékoztasson. :)

Kitti09

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2010. 04 16. - 21:58:41 »
Sziasztok! Tegnap tudtam meg hogy nekem is ez a betegségem van.Jövőhéten vár rám egy szövettani műtét.Eddig úgy néz ki hogy Hodgkin kór.Kérlek segítsetek, em sokat tudok a betegségről.100%-ig gyógyítható? Csak a kemo rá az egyetlen megoldás illetve a sugárkezelés? Kemonak valami következményét észleltétek? Mióta fel vannak dagadva a nyirokcsomóim iszonyatosan fáj a fejem ez vele jár?Félek nagyon. 16 éves vagyok és nem tudok megnyugodni bármennyire is tudom hogy mindenkim mellettem áll.  Kérlek írjatok.Előre is köszönöm!

nikol88

• Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2010. 04 17. - 13:00:01 »
Szia Kitti
20 éves múltam már félúton vagyok a gyógyulásban. Sajnos csak a kemo meg a sugár tud 100%san meggyógyitani. Attól függ hányadik stádiumba vagy, de mindenképp gyógyitható. Én 6 kemot kapok, ezt a 6-ot ketté osztják tehát összesen 12 alkalom, két hetente. Ha ennek vége utánna jön a sugár. Nem könnyű a kemo, de én sokkal rosszabbra számítottam. Az elején nem hánytam, de aztán a 4.-nél már sok volt szervezetemnek, de szerencsére kezelés után mindig kijön belőlem és utánna már jó. pár nap fáradékonyság, izület fájdalom. Persze ez emberfüggö. Ajánlom a Flavin termékeket, sokat segitenek, hogy ne viseljen meg annyira a kezelés. Én már kemo elött elkezdtem szedni.
Sajnos szép hosszú hajam volt az a 2. kezeléstől kihullott. De emiatt sem kell aggódni, visszanő amint meggyógyul az ember. Fő a jó hozzáállás és akkor semmi sem elviselhetetlen. :) Ha van még kérdés szívesen válaszolok. Szép napot!

Regina

• Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2010. 04 19. - 11:43:02 »
Sziasztok.Szeretném a segítségeteket kérni!Édesanyámnak is NHL van,47 éves,sajnos már a 4.stádiumban van és a kemoterápia nemsegített rajta.Most megpróbáljuk az alga termékeket állítólag nagyon jók.Ezt tudom mindenkinek ajánlani akinek ez a problémája,mert ez kitisztítja és feltölti a sejteket.Hallotam még a b17-ről és a c vitaminról,hogy az segít ha vénásan kapja a beteg.Bármilyen gyógymód érdekel!
Köszönöm.