Szerző Téma: Tétlenkedés!! Kérem valaki segítsen!  (Megtekintve 6225 alkalommal)

Tercsa

• Vendég
Tétlenkedés!! Kérem valaki segítsen!
« Dátum: 2008. 05 07. - 13:26:20 »
Üdvözlök mindenkit kedves fórumozók.

Kb.három hete diagnosztizáltak édesapámnál egy tüdődaganatot.Mikor ez kiderüt már 4*5cm-es volt a tumor a jobb felső lebenyén.Most mire a héten végre lett ct eredmény addigra már sokkal nagyobb és szó van még két másik kisebb daganatról is emelett.Holnap megyünk a Korányiba ahol szövettan következik.Itt Tatabányán azt mondja a kezelőorvosa,hogy műthető,de biztossat majd jövő héten tud mondani.
Én megértem,hogy nem mennek gyorsabban a dolgok,de mondja már meg nekem azt valaki,hogy miért nem ír fel neki senki semmilyen fájdalom csillapítót.Szegénykém már nagyon le van gyengülve és három hete senki nem segít a fájdalmán.Ha lesz is műtét vajon mikor?Meddig kell egy 55 éves embernek szenvedni,hogy valaki segítsen.Nagyon elvagyunk keseredve és már nem bírjuk nézni ahogy szenved.Kérem ha valaki tud olyan módszert ami könnyítene rajta segítsen.
Bármilyen segítségnek örülnénk.Hisz nem tudjuk mi vár még ránk.A Korányiba vajon mi lesz?Miért nem kap már valamilyen kezelést?Meddig kell még várni?

Előre is köszönöm!

Egy nagyon elkeseredett lány aki imádja az édesapját.

patient

• Vendég
Re: Tétlenkedés!! Kérem valaki segítsen!
« Válasz #1 Dátum: 2008. 11 04. - 11:40:46 »
Szió!

Ajánlok figyelmedbe egy könyvet ami érdekes lehet: Életben Maradni (Martha Tailor)
Nagyon érdekes dolgokat találtam benne!!!

Üdvözlettel,
patient