Szerző Téma: ˇHERÉK  (Megtekintve 7345 alkalommal)

csabi81

• Vendég
ˇHERÉK
« Dátum: 2010. 01 13. - 19:09:22 »
šziasztok !egy olyan kérdésem lenne hogy a mainapon kiderült hogy mind a két herémet el kell távolitani.A kérdéseim között lenne a sexuális életetek minőség változása és a spermabank által nyujtott fagyasztásban történő tárolás dijárol . Segitségeteket elöre is köszönöm ???.AHOGY LÁTOM SAJNOS NEM SOK HASONLO PROBLÉMÁVAL KÜZDŐ VAN KÖZÖTTETEK DE AZÉRT KÖSZÖNÖM!!!
« Utoljára szerkesztve: 2010. 01 17. - 07:09:32 írta csabi81 »

Badam

• Fórumtag
  • *
Re: ˇHERÉK
« Válasz #1 Dátum: 2010. 01 13. - 19:45:10 »
Szia!
Nem ismerem a következményeket, még nem igen hallottam olyanról, akinek dupla műtétje volt, így nem ismerem a hatásokat.

Elvileg erekció marad, viszont a hormontermelés megszűnése nem tudom mit okozhat.

A spermabank nekem 34 ezer forint volt először, ami egy évi tárolás, plussz fagyasztás, kielemzés, stb... Aztán évente 14 ezer.

Kitartást!

Ádám
Születtem: 1985
Jobboldali műtét: 2009 július, egy héttel előtte vettem észre
Tiszta seminoma, I/B (T2N0M0S1), ér-, nyirokér betörés nélkül
Kezelés: 2x BEP
A hatályos kezelési protokoll: http://www.kozlonykiado.hu/kozlonyok/Kozlonyok/6/PDF/2008/9.pdf

tc23

• Fórumtag
  • *
« Válasz #2 Dátum: 2010. 01 27. - 20:41:07 »
Szia csabi81!

Sajnálom, ami történik veled.
A költségek nagy részét a tb finanszírozza.
A here által termelt hormonokat pótolnod kell majd. Az erekció rendben lesz. A férfias jegyek a bevitt hormon miatt megmaradnak.
Kérlek jelentkezz még, hogy mi történt veled.

Minden jót és mielőbbi gyógyulást kíván neked,
tc 23
Születtem: 1974 
A betegségről:
100% embryonale carcinoma/nonseminoma 2003-ban I. stádium
Gyógymód: bal oldal műtét, 2 kör kemoterápia (vinblastin, cisplatin, bleomycin)

csabi81

• Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2010. 02 14. - 07:55:00 »
na sziasztok . a 3napig bennvagyok a korházba történet megoldodott, 1 hasüregi bevérzéssel amit éjjel fél egykor meg kellett operálni?Igy 9napig voltam bennt de mostmár azért jobb .kivették a varratokat és 18 án megyek ct re ahol kiderül hogy mi ujság van.elvileg ha jo a ct akkor 2 kör kemot kapok ha nem ..de az nem lehet.a sex télleg nem sokba válltozott csak a merevedés kezd elmaradni de a ct után kezdem a hormonpotlást.remélem nem lesz változás  ???Na ha megvan a ct irok hogy mi van a kemo ügybe .ADDIGI KITARTÁS MINDENKINEK ,MEGGYOGYULUNK .

Badam

• Fórumtag
  • *
« Válasz #4 Dátum: 2010. 02 14. - 18:03:44 »
Kemény vagy, csak így tovább. Szurkolunk nagyon, és előbb-utóbb (remélhetőleg előbb) teljesen túl leszel rajta.

Üdv,
Ádám
A hatályos kezelési protokoll: http://www.kozlonykiado.hu/kozlonyok/Kozlonyok/6/PDF/2008/9.pdf

csabi81

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2010. 05 16. - 08:18:36 »
Sziasztok. kicsit eltüntem de hát ez az élet. van miről irnom megint sajana :(.na  ott tartottam hogy megvan a heremütét ,kivették a varratokat és minden jo látszolag.A hormoninekciotol igen "keményen " van merevedés ;D meg minden ugyhogy tök jo.A  7 éves kapcsolatomnak vége lett de nem a betegség miatt ,viszont megtaláltam az igazit .Sajnos a  megismerkedésünk után a 2 ik napon frankon beavattam mindenbe.Ő habozás nélkül azt mondta hogy elfogadja ami történik velem és mellettem áll.Na akkor kezdem egy honapi ismeretség után sajnos történt az egyik éjjel egy epilepsziás roham amit neki végig kellet néznie ,szerintem ez elég gáz volt  1honap után.soha nem voltam epilepsziás .Amiután az orvosok egy ct után megálapitották hogy van 1 agydaganatom ami 6,5  cm.Május 21 én lesz egy PETct mert a beszédközpontom vagy benne van vagy eltolta hátra .remélem eltolta mert   jobban szeretném ezt a mütétet hogyha altatnának. :-\.  de én ugy érzem hogy még mindig nemtudtam megtörni.Csak mostmár szeretném ha vége lenne ,gondolom értitek.A daganatrol azt mondják az A merikai uton hogy valoszinűleg 5 -10 éve nöhet mert ez hihetetlen nagyságu és halálos lenne egy másik ember fejébe,ugyhoigy régi .csak azt nem értem hogy 2007 ota kezelnek ct meg minden és nem tudták kiszurni ezt,na mindeggy....... :-X. még májusba meglessz a mütét ugyhogy irni fogok nektek.LEGYETEK ERÖSEK HA MÉG EZT IRHATOM NEKTEK. :) :) :)

Badam

• Fórumtag
  • *
« Válasz #6 Dátum: 2010. 05 16. - 11:03:07 »
Ez kemény.

De jó, hogy ilyen jól bírod, csak így tovább!

Mi másért CT-zgettek 2007-óta?

Üdv és kitartást!

balu

• Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2010. 05 16. - 12:02:27 »
üdv.ahogy olvasom mindegyikünk vivja a maga harcát vagy csatáját az alattomos korral.remélem mindegyikünknek sikerül legyöznünk és utána csak jó fog következni az ÉLETünkbe.holnap 9-re megyek a kékgolyó u.Bodrogi prof.-hoz.a ct.azt mondják szakértök jó.de sajna a hasam sokat fáj és görcsöl.nem tudom ez összefüggésbe van a betegséggel?mindenkinek kitartást balu :D

pimpa

• Fórumtag
  • *
« Válasz #8 Dátum: 2012. 04 08. - 18:16:08 »
csabi81

Ha olvasod a fórumot még és van lehetőséged válaszolni, kérlek tedd meg.
Születtem:1975.
2010. baloldali műtét (seminoma  pT1)(8 hónap után fordultam orvoshoz) terápia: watch and wait
2012. okt. relapsus gyanú (minimális hcg emelkedés 4,8)
2013. márc. mintavétel pozitív: seminoma II/B  Kezelés: 3 BEP

alga79

• Fórumtag
  • *
« Válasz #9 Dátum: 2012. 04 17. - 23:02:26 »
Csabi81: Huh, ez durva. Az agy még a hererák áttétje? Olvastam, hogy szerepel a lehetséges áttétek közt, de ezzel együtt is jól kezelhető.
Születtem: 1979
baloldali műtét: 2004 december
T1-es seminoma
Kezelés: sugárterápia

Gábor

• Fórumtag
  • *
« Válasz #10 Dátum: 2012. 11 01. - 12:49:37 »
Sziasztok.

Olvastam csabi81 2010-es írását. Próbáltam neki írni, de sajna nincs a rendszerben.
Nekem kétoldali heresorvadásom van, összement kukissal. merevedési zavarral, depresszió, étvágytalanság, alvászavar.
Nagyon alacsony tesztoszteron szint. Androgélt kaptam.
Nem tudjátok véletlenül, hogy a géltől érzékeny lehet-e a kukis, vagy fájhat-e?