Szerző Téma: Hasnyálmirigyrák kezelése, módszerek, tapasztalatok, érzések  (Megtekintve 41785 alkalommal)

haros

• Vendég
Kedves Mindenki!

Kérnélek Titeket, hogyha bármilyen módon kapcsolatba kerültök a betegséggel, akkor írjatok.

Jó lenne itt összegyűjteni azokat a tapasztalatokat, amikkel találkozhatunk a betegség kapcsán.

Milyen gyógyszerek vannak, milyen hatása és mellékhatása van a kemoterápiának, kik a legjobb szakorvosok ezen a területen és még rengeteg kérdés merült fel bennem.

Különböző természetes kiegészítőkről olvasni. Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek a búzafűléről, a barackmagban találhat b17 vitamin rákellenes hatásáról, a feketeköményről, a megemelt dózisú C vitaminról. Ha egyéb ötletetek van arról is írjatok bátran, igyekszem reagálni az összes hozzászólásra.

Szeretném ha a különböző ötleteket, cikkeket is összegyűjtenénk itt, de mindenkit megkérek, hogy a termékét ne itt akarja eladni, csak akkor, hogyha valóban van a hasnyálmirigyrákkal kapcsolatos pozitív tapasztalata.

Bizonyítsuk be, hogy ez az alattomos daganat is leküzdhető!

Szeretettel; Harcos

haros

• Vendég
Re:Hasnyálmirigyrák kezelése, módszerek, tapasztalatok, érzések
« Válasz #1 Dátum: 2010. 01 13. - 20:24:15 »

Egy-két cikk, amiket a témával kapcsolatban találtam és amikkel kapcsolatban kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Rákbetegség: nem elég a testet kezelni: http://www.rakgyogyitas.hu/cikk.php?cikkkat=2&friss=1&id=12

A gyógynövények kivonatai a hasnyálmirigyrák legyőzésében is segíthetnek (feketekömény): http://egeszseg.origo.hu/cikk/0917/523064/20090426_feketekomeny_nigella_sativa_hasnyalmirigyrak_1.htm

Egy érdekes cikk. 2008-as, szóval lehet, hogy ezekkel a kísérletekkel már előbbre jutottuk azóta. Baktériumokkal a hasnyálmirigy-rák ellen: http://www.weborvos.hu/hirek/bakteriumokkal_hasnyalmirigy_rak_ellen/112021/

Itt pedig a B17 hasznosságáról van szó hasnyálmirigyráknál. Azért kíváncsi lennék, hogy van-e az oldalfórumozókon kívül, akiknek bejött, mert borzalmasan drága: http://www.b17hu.info/gyogyult.html

Vitanax PX-4: http://max-immun.eu/hu/products/show?id=20

És még a Flavin7-ről olvastam nagyon pozitív tapasztalatokat.

Nektek volt valami, ami bevált?

Illetve, van-e valakinek tapasztalata Dr. Ládi Szabolcs, vagy Dr. Fachet József munkásságával kapcsolatban, mert hirtelenjében ők kerültek a szemem elé rákgyógyítással kapcsolatban.

Köszönettel; Ildikó

Basiliscus

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: 2010. 01 26. - 09:51:31 »
Édesanyámnak volt hasnyálmirigyrákja. (66 éves) Most januárban temettük. Szeptember elején volt az operációja, -sikertelen-aztán szövődmények, pl. tüdőgyulladás. Október 20-án adták haza. Addigra fizikailag elég jól lett. Járt hozzá gyógytornász,  öt hét kórházi lélegeztőgép után újra megtanult járni. Csakhát egyre sűrűbben jelentkeztek a fájdalmak. Hagyományos fájdalomcsillapítokkal próbálkoztunk, egy ideig hatottak is. De végül át kellett térni a tapaszra november végén.Ottantól kezdve indult be a teljes leépülés. Szellemileg karácsonyra olyan lett , mint egy kisgyerek. Aztán jött a folyamatos hányás, étvágytalanság, végül tumoros láz, ami elvitte.
Mivel anyukám (is) teljesen tünetmentes volt az operációig, így addig nem szedett semmit. Mikor hazahoztuk, próbálkoztunk szinte mindennel. Culevit, Avemar, COD tea, tapasztalatom szerint ezek teljesen hatástalanok voltak. Ami ici-picit használt, és úgy vettem észre akkor jobb lett az étvágya, Flavonax Plus-tól és inni a Szentkirályi vízből az O2, oxigénnel dúsítottat adtuk.
Borzalmas  ez a rákfajta.  Azt szeretném kérni, akinek az ismeretségi körében van, segítse a rokonságot, az ápolót, ha mással nem is , csak jó szóval! Nekem is jólesett, mikor jöttek.

moreseva

• Vendég
Elmondjuk, vagy ne?
« Válasz #3 Dátum: 2010. 06 28. - 19:52:54 »
Kedves Mindenki!

A segítségetekre van szükségem egy nagy dilemma miatt. Édesapám 64 éves, most tudtuk meg, hogy hasnyálmirigy-rákja van. Eddig tünetmentes volt, most is csak úgy vették észre a daganatot, hogy az elnyomta az epevezetékét, és besárgult. Először azt hitték, epekő...Azóta megműtötték, de csak az epevezetékét vezették ki a vékonybélbe. A hasnyálmirigyhez már nem nyúlnak hozzá, mert nagyon előrehaladott a betegsége. Tehát sem műtét, sem kemo, sem sugárterápia nem jön szóba.
Az én nagy gondom az, hogy nem tudom, hogy megmondjuk-e neki, mi a baja. Merthogy Ő még nem tudja. Egyik pillanatban azt gondolom, hogy tudnia kell, a másik pillanatban meg attól félek, ha elmondjuk, akkor összetörjük a szívét. Most nagyon pozitív a hozzáállása, és félek, ha megmondjuk, hogy beteg, és látja, hogy nem kap kezelést, fel fogja adni a harcot.
Kérlek benneteket, segítsetek!
Köszönöm! moreseva

Rotorka

• Vendég
« Válasz #4 Dátum: 2011. 01 03. - 13:12:40 »
Nálam is hasnyálmirigy rákot diagnosztizálta, és következő héten megyek kemora. Elég ideges vagyok és türelmetlen is. Nem tudom mit várhatok, persze mindenki mellettem áll, és mondják, hogy a legjobbra gondoljak. Egy neves orvos ajánlotta figyelmembe, hogy mennyire fontos most az étrend kiegészítők, és milyen régóta használják egy magyar cseppes gyógyszerkészítményt ami segíthet a kemo által okozott mellékhatások enyhítésére. Már most is szedem ezeket, de csak akkor fog kiderülni, hogyan használnak amikor elkezdődik a kezelés. Nem merem bevallani ismerőseimnek, de rettegek a kopaszodástól. De ha ez az ára a gyógyulásnak akkor nincs mit tenni.
Mindenkinek aki hasonlóban szenved, kitartást kívánok és hitet, az élni akarásban!

Ancsa

• Vendég
« Válasz #5 Dátum: 2011. 01 05. - 16:36:23 »
Nálam is hasnyálmirigy rákot diagnosztizálta, és következő héten megyek kemora. Elég ideges vagyok és türelmetlen is. Nem tudom mit várhatok, persze mindenki mellettem áll, és mondják, hogy a legjobbra gondoljak. Egy neves orvos ajánlotta figyelmembe, hogy mennyire fontos most az étrend kiegészítők, és milyen régóta használják egy magyar cseppes gyógyszerkészítményt ami segíthet a kemo által okozott mellékhatások enyhítésére. Már most is szedem ezeket, de csak akkor fog kiderülni, hogyan használnak amikor elkezdődik a kezelés. Nem merem bevallani ismerőseimnek, de rettegek a kopaszodástól. De ha ez az ára a gyógyulásnak akkor nincs mit tenni.
Mindenkinek aki hasonlóban szenved, kitartást kívánok és hitet, az élni akarásban!

bitogabor

• Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2011. 01 20. - 12:50:31 »

Nagyon jó, hogy már most elkezded alkalmazni a cseppeket! Különösen fontos, hogy a szervezetedet feltöltsd vitaminokkal és ásványi anyagokkal. Nem csodaszerek, de a kiegészítő terápiákban sikeresen szokták alkalmazni. Főleg mert ilyenkor felléphet az étvágytalanság, csökken a gyomor és a bélrendszer felszívóképessége. Éppen ezért nagyon fontos , hogy kiemelten figyeljünk a szervezetünkre.
Egy családi ismerősünknél mellrákot találtak - feltételezhetően jóindulatú, de még várunk a vizsgálatok eredményeire.
Ilyenkor felértékelődik az emberben az egészség és annak megőrzésének fontossága. Előtte kevésbé szoktunk arra gondolni, hogy egészségesen táplálkozzunk és kerüljük a káros dolgok bevitelét, akár túl sok junkfood, akár cigi, és még lehetne sorolni.
Fontos, hogy folyamatosan tisztába legyünk azzal, hogy az egészségünket veszélyeztetjük. Persze ez nem minden, sokszor nem elég. De legalább egy kis lépés önmagunkért...

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #7 Dátum: 2011. 01 27. - 00:31:13 »
Kedves Rotorka,

vagy az agykontrollos oldalon vagy az Elixir magazinban olvastam Dr. Domjan Laszloval egy interjut, aki egy haromgyerekes anyarol ir, akinek majattetes hasnyalmirigydaganata volt, es csak sugarat vallalt es agykontrollozott. Semmi eselye nem lett volna, több mint egy evtizede makk egeszseges, es született meg egy gyereke!!

Nem vagyok orvos, most olyan etrendkiegeszitöket kellene szedned, amik a hasnyalmirigy hianyos müködeset potoljak, mert ez egy nagyon fontos szerv (inzulin, emesztes stb.). A tripszin es kimotripszin emesztöenzimek, ill. pl. a papain es a bromelain is, amik a papajaban es az ananaszban talalhatok. A magyar gyogygombas oldalon van egy esettenulmany, ahol a gombakkal es sugarral elmeszesedett a daganatos keplet, söt a betegeknek nem hullott ki a haja, mivel megvedte ezeket a gyorsan osztodo sejteket a gomba az elhalastol.

Sok sikert!

bitogabor

• Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2011. 01 27. - 11:44:24 »

Nagyon jó, hogy már most elkezded alkalmazni a cseppeket! Különösen fontos, hogy a szervezetedet feltöltsd vitaminokkal és ásványi anyagokkal. Nem csodaszerek, de a kiegészítő terápiákban sikeresen szokták alkalmazni. Főleg mert ilyenkor felléphet az étvágytalanság, csökken a gyomor és a bélrendszer felszívóképessége. Éppen ezért nagyon fontos , hogy kiemelten figyeljünk a szervezetünkre.
Egy családi ismerősünknél mellrákot találtak - feltételezhetően jóindulatú, de még várunk a vizsgálatok eredményeire.
Ilyenkor felértékelődik az emberben az egészség és annak megőrzésének fontossága. Előtte kevésbé szoktunk arra gondolni, hogy egészségesen táplálkozzunk és kerüljük a káros dolgok bevitelét, akár túl sok junkfood, akár cigi, és még lehetne sorolni.
Fontos, hogy folyamatosan tisztába legyünk azzal, hogy az egészségünket veszélyeztetjük. Persze ez nem minden, sokszor nem elég. De legalább egy kis lépés önmagunkért...

Az egyik ismerősöm is rákbeteg volt. Azóta már sikerült meggyógyulni és egy ideje tünetmentes. Neki nagyon sok problémát okozott a hányinger és az étvágytalanság. Ezért ezekre próbáltunk annak idején megoldást keresni. ezért érdeklődtünk Béres Cseppről. Jótékony hatása van daganatos megbetegedések esetén. Állítólag a készítmény olyan nyomelemeket tartalmaz, melyek az immunrendszerre nagyon pozitív hatással vannak, aktivizálják azt, és ezáltal ellenállóbbá válnak megfázás, influenza ellen. Sajnos az ilyen megbetegedésben szenvedőknek a betegség és a kezelések legyengítik az immunrendszerét, és egy egyszerű influenza is akár végzetes lehet. Főleg így a téli szezonban volt számára nagyon fontos az, hogy erősebb legyen az immunrendszere. Számára ez jó megoldás volt erre a problémára. Nem gyógyítja a rákot!!! de egyes mellékhatásait segít elfogadhatóbbá tenni, és élhetőbbé teszi a rákos betegek számára a mindennapokat.

Rotorka

• Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2011. 01 27. - 12:51:09 »
Köszönöm szépen a tippeket, tanácsokat, nagyon kedvesek vagytok!
Ebben az agykontrollban én nemigen hiszek, biztos valamilyen módon segít, vagy erősít, de Te is írtad, hogy sugárkezelés mellett agykontrollozott..Szerinted akkor mitől gyógyult meg? Na de nem akadékoskodni szeretnék, csak úgy megjegyeztem :)
Ezekről a gyógygombákról már sokat hallottam, itt-ott olvastam róla neten, nagyon kíváncsivá tett, szerintem egy próbát megér, ezt is a listára veszem.
Próbálok részletesebben is utána nézni a nyomelem készítményeknek, hogy melyik lenne a legjobb, de több mint valószínű, hogy maradok a jól bevált Béresnél. Elkezdtem a kemot, és huhh elég húzós. Már előtte is csepegtettem, hogy felkészüljek a kezelésre, és ne adjak le olyan sok súlyt, ne legyek olyan gyenge. Most is szedem nap mint nap, jobb az étvágyam, és talán nem is fogytam olyan sokat, ezért is írtam, hogy bevált.
Ahogy egyre több kezelésen esek túl, egyre pozitívabban nézek a jövő elé, és a kopaszodástól sem tartok már, eddig még szerencsére nem is tapasztaltam :)

haros

• Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2011. 01 29. - 10:21:13 »
Kedves Mindenki!

Nos, amit bátran merek ajánlani, azok a Flavin készítmények. Kitűnőek, erősítik az immunrendszert és ezáltal pl a haj is erősödik.
Nagyon sok gyümölcsöt zöldséget egyetek, gránátalma, cékla, hagymák, stb kiváló.
Csíráztassatok! Olcsó és finom ezen kívül hihetetlen magas a vitamin és ásványi anyag tartalma.
Búzafűlé is egy csoda, de mindenképp érdemes otthon foglalkozni vele, mert az biztos vegyszermentes, bio és nem dobsz ki rá rengeteg pénzt ráadásul mindig a magadnak nevelt növény a leghatásosabb (ez is kicsit agykontrollos dolog)
A szomszéd néni, aki beszélget a növénykéivel richtig a legszebbeket neveli. ;)

A másik, amiben sokan nem hisznek, de fontos. Ahol rák van, ott szinte mindig van egy lelki konfliktus. Lehet, hogy családi, lehet, hogy másmilyen jellegű, de általában az emberi kapcsolatokat érinti. Érdemes ezzel foglalkozni. Rendbe kell tenni a szeretetkapcsolatainkat teljesen, vagy legalábbis próbálkozni kell. A rák méreg, ami bennünk épül, fortyog. Recept nincs, csak szerintem aki rákos, annak érdemes ezen elgondolkodnia. Sokat mosolyogni az élet dolgain, mert nem szabad mindent a szívünkre venni. És érdemes meglátni a csodákat, amiket kapunk nap, mint nap, lehet, hogy egy ölelés, egy jó szó, vagy egy mosoly formájában. Az Úr semmit nem tesz véletlenül.

A fentieket tapasztalatból írtam, kívánom, hogy hasznos legyen minden hasnyálmirigydaganatos, vagy másmilyen rákban szenvedő beteg számára.

Akinek bármilyen tapasztalata, ötelete van, nagyon szívesen veszem és szeretnék minden jószándékú hozzászólást megköszönni.

Kitartást, sok-sok szeretetet és mielőbbi gyógyulást kívánok mindenkinek!

bitogabor

• Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2011. 01 31. - 11:26:52 »
Ebben az agykontrollban én nemigen hiszek, biztos valamilyen módon segít, vagy erősít, de Te is írtad, hogy sugárkezelés mellett agykontrollozott..Szerinted akkor mitől gyógyult meg? Na de nem akadékoskodni szeretnék, csak úgy megjegyeztem :)
Ezekről a gyógygombákról már sokat hallottam, itt-ott olvastam róla neten, nagyon kíváncsivá tett, szerintem egy próbát megér, ezt is a listára veszem.
Próbálok részletesebben is utána nézni a nyomelem készítményeknek, hogy melyik lenne a legjobb, de több mint valószínű, hogy maradok a jól bevált Béresnél. Elkezdtem a kemot, és huhh elég húzós. Már előtte is csepegtettem, hogy felkészüljek a kezelésre, és ne adjak le olyan sok súlyt, ne legyek olyan gyenge. Most is szedem nap mint nap, jobb az étvágyam, és talán nem is fogytam olyan sokat, ezért is írtam, hogy bevált.
Ahogy egyre több kezelésen esek túl, egyre pozitívabban nézek a jövő elé, és a kopaszodástól sem tartok már, eddig még szerencsére nem is tapasztaltam :)

Én azért ennyire nem írnám le az agykontrollt. Szerintem aki hisz benne annak használ is. Van egy nagyon jó ismerősöm akinek méhnyakrákja volt és javasolták neki, hogy ne csak a testét gyógyítsa hanem a lelkét is. Így eljárt meditálni. Én nem hittem abban, akkor, hogy ez valamit is ér, de meggyógyult és egy sokkal optimistább mosolygósabb nő lett a betegsége legyőzése után. Persze az is igaz, hogy eljárt kemora is, de szerintem a kettő együtt segített rajta. Még a mai napig eljár ezekre az alkalmakra, igaz már nem olyan sűrűn. Vitaminokat is ugyanúgy szedi, mert nem szeretne megint beteg lenni. Ez is fontos, hogy a gyógyulás után is tartsa meg az egészséges táplálkozást, ugyanúgy szedje a vitamin készítményeket.

Rotorka

• Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2011. 01 31. - 13:48:50 »

Én azért ennyire nem írnám le az agykontrollt. Szerintem aki hisz benne annak használ is. Van egy nagyon jó ismerősöm akinek méhnyakrákja volt és javasolták neki, hogy ne csak a testét gyógyítsa hanem a lelkét is. Így eljárt meditálni. Én nem hittem abban, akkor, hogy ez valamit is ér, de meggyógyult és egy sokkal optimistább mosolygósabb nő lett a betegsége legyőzése után. Persze az is igaz, hogy eljárt kemora is, de szerintem a kettő együtt segített rajta. Még a mai napig eljár ezekre az alkalmakra, igaz már nem olyan sűrűn. Vitaminokat is ugyanúgy szedi, mert nem szeretne megint beteg lenni. Ez is fontos, hogy a gyógyulás után is tartsa meg az egészséges táplálkozást, ugyanúgy szedje a vitamin készítményeket.

Mint ahogy már említettem, én nem hiszek az agykontrollban. Úgy gondolom, hogy maximum annyiban lehet szerepe, hogy pozitívabb gondolatok segítenek a gyógyulásban. Ha elhiszem, hogy meggyógyulhatok, akkor nagyobb esélyem van a felépülésre. De ezen kívül mindenképpen szükség van más kezelésekre is. Önmagában semmire nem jó. Próbálok erős maradni én is. Az jár mindig a fejemben, hogy mit fogok csinálni, ha meggyógyulok, hogy miben fogom megváltoztatni az életemet. Én abszolút a jövőre gondolok, és úgy gondolom, hogy nekem van jövőm, és én meg akarok gyógyulni. Ennek érdekében mindent megteszek. Olvastam bizonyos fórumokon, hogy több 10.000 esetleg 100.000 forintokért kínálnak rákosok számára gyógymódot jelentő szereket. Ezekben sem hiszek. Tehát az agykontroll (a pozitív gondolkodáson kívül) és ezek a szerek kizárva. Minden más jöhet. Már nagyon odafigyelek a táplálkozásra (sajnálom, hogy ezt a betegség előtt nem tettem meg), és sokat segít a Béres is. Remélem minden pozitívan fog alakulni, és egyszer majd felírhatom erre a fórumra, hogy jó sok ideje már tünetmentes vagyok!

szegedin

• Fórumtag
  • *
« Válasz #13 Dátum: 2011. 02 21. - 18:55:06 »
Kedves Rotorka,
az agykontroll lenyege, hogy nem ismetelgetem, hogy mit nem teszek es mit nem szeretek, azt meg plane nem, hogy miben nem hiszek. Megteriteni itt teged senki nem fog es nem is tud. Az agykontroll lenyege a sima pozitiv gondolkozassal szemben, hogy mivel alfa-agyhullam (meditacio) alatt erösiti meg a pozitiv gondolatokat, igy a tudatalattira is hat, amit ebrenletkor nem nagyon tudunk uralni. Raadasul megtanit vizualizalni, amivel közvetlen hathatsz szerveidre, söt hihetetlen modon targyarka is. Ez mar nem csak mese es kitalacio, mivel a telepatiat mar önallo tudomanyag vizsgalja, tehat meresekkel lehet megkülönböztetni a veletlentöl. Szerinted miert csinalnak placebokontrollalt gyogyszerteszteket, ha a placebo nem hat? Azert, mert nehany tudos szerint a placebo hatasa akar 60%-os is lehet! A placebo is agykontroll.
Remelem jol vagy, mert regen nem irtal...

Rotorka

• Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2011. 02 25. - 14:17:41 »
Köszi az érdeklődést, már voltam kemon többször. Lelkileg most ilyen semleges vagyok. Igazából nem is tudom megfogalmazni, ennél pontosabban. Épp próbálok átlendülni ezen. Igyekszem olyan dolgokkal foglalkozni, amiktől feltöltődöm és átterelem a gondolataimat. Ezer tervem van még, mindig ezekre gondolok : )
Eszem a zöldségeket, a gyümölcsöket, csepegtetem a bérest, feltöltöm a szervezetem minden fontos dologgal. Azt vettem észre, hogy ezektől jobb a közérzetem is. Találtam elég jó videókat a kiegészítő kezelésről meg ilyesmikről itt: http://videoklinika.hu/tema/daganatos_betegsegekrol/
Érdekes dolog azért ez az Agykontroll, de nekem kicsit azért fura és hihetetlenszerű, hogy akár tárgyakra is lehet vele hatni. Nem utasítom el, de kicsit azért tartózkodom tőle.
Várom már, hogy túl legyek ezen az egészen és újult erővel valósítsam meg a terveimet! : )